Nanotechnologia którą możesz mieć

NASZE PRODUKTY

Smartcoat / Smartcoat Automotive / Armor8

Produkty San Aero to trwała czystość i higiena, skuteczna ochrona, gwarancja bezpieczeństwa oraz niskie koszty. To jedyna w Polsce nanotechnologia z atestem bezpieczeństwa Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego – Państwowego Zakładu Higieny. Nasze produkty posiadają Certyfikaty z Polski, Europy i Azji, a badania oraz testy z Polski i całego świata potwierdzają skuteczność i trwałość ich działania.

SmartCoat

W DOMU I W PRACY

SmartCoat™ eliminuje wszystko co ma charakter organiczny. Niszczy mikroorganizmy typu bakterie, wirusy, grzyby, pleśń, alergeny, toksyny oraz wiele innych.
SmartCoat™ nanoszony jest na powierzchnie za pomocą specjalnego elektrostatycznego dyfuzora. Tworzy on fotokatalityczną eko-warstwę w pomieszczeniach, gdzie ważna jest higiena, brak zanieczyszczeń i czyste powietrze.
Skutecznie eliminuje z powietrza oraz powierzchni wszelkie zanieczyszczenia organiczne i nieorganiczne.
Skuteczność działania nanowarstwy oraz efekt samooczyszczania utrzymuje się przez 24 miesiące.
Dzięki unikalnej metodzie nano – 3D, aplikacja SmartCoat™ może być stosowana na wszelkiego rodzaju powierzchniach gładkich, porowatych oraz na tkaninach. SmartCoat™ jest przeznaczony wyłącznie do profesjonalnego stosowania przez przeszkolonych pracowników wyposażonych w specjalistyczne urządzenia. Zastosowanie preparatu musi być zgodne z przepisami dotyczącymi obiektu, w którym jest on aplikowany.

[

więcej

]

Smartcoat Automotive

PODRÓŻ W ZDROWEJ ATMOSFERZE

Aplikacja Smartcoat Automotive, to 12 miesięcy ochrony przed szkodliwymi substancjami i bakteriami wypełniającymi Twoje auto. To krok ku zdrowiu i lepszemu samopoczuciu, oraz lepsza koncentracja podczas jazdy, a więc i bezpieczeństwo.
Powłoka Smartcoat Automotive wnika we wszystkie powierzchnie i przy udziale dowolnego źródła światła, skutecznie oczyszcza powietrze i wnętrze Twojego auta, eliminując nieprzyjemne zapachy, toksyny, alergeny oraz bakterie i zanieczyszczenia organiczne. Dzięki zawartości nanodwutlenku tytanu, poprawia jakość powietrza i zapewnia higienę powierzchni w Twoim samochodzie, działając non-stop, 24/7, przez 12 miesięcy. Czyni powierzchnię samoczyszczącą – antystatyczną i hydrofilną, która odpycha kurz i zabrudzenia.
Neutralizuje smog, dym papierosowy, zapachy z wnętrza silnika, odzwierzęce i inne, a jego aplikacja jest przyjazna dla ludzi, zwierząt i środowiska.
Redukuje toksyny i alergeny, dzięki czemu aura w aucie sprzyja alergikom i astmatykom. Eliminuje wszelkie bakterie, wirusy, pleśń i grzyby z powietrza i powierzchni wewnątrz pojazdu, oraz likwiduje lotne związki organiczne emitowane przez tapicerkę i tworzywa sztuczne.

[

więcej

]

Armor 8

EKOLOGICZNY NANO SPRAY

Ten rewolucyjny ekologiczny nano spray, jest całkowicie odmienny od powszechnie stosowanych chemikaliów.
Szybka aplikacja działa przez 30 dni, chroniąc Cię 24 godziny na dobę. Może być szeroko stosowany w domach, biurach, autach i w każdej przestrzeni, w której żyjesz. Eliminuje nieprzyjemne zapachy spowodowane przez bakterie, pozostawiając nasz dom w czystości.
Zabija źródła alergenów, pleśń i bakterie.
Można go stosować na dowolnej powierzchni. Zarazki są wszędzie, w domu, w biurze, nawet w samochodzie. Mogą one powodować choroby od przeziębienia do zakażeń potencjalnie zagrażających życiu. Armor 8 jest łatwym rozwiązaniem, aby chronić tych, których kochasz. Spray jest idealny dla matek, właścicieli zwierząt domowych, miłośników siłowni, właścicieli samochodów, pracowników biurowych, a także może być stosowany w miejscach publicznych, takich jak żłobki, przedszkola, szkoły, placówki gastronomiczne oraz toalety.

[

więcej

]

Zapraszamy

ODWIEDŹ NASZ SKLEP

Unikalna nanotechnologia nowej generacji do samooczyszczania powietrza i powierzchni z zanieczyszczeń

San Aero to innowacyjna nanotechnologia wykorzystująca właściwości dwutlenku tytanu TiO2 do samooczyszczania powietrza i wszelkich powierzchni z zanieczyszczeń. San Aero stosuje płynny preparat o nazwie SmartCoat™ przy udziale dowolnego źródła światła, skutecznie eliminuje z powietrza i powierzchni wszelkie zanieczyszczenia organiczne i nieorganiczne. Skuteczność działania nanowarstwy oraz efekt samooczyszczenia utrzymuje się przez okres 2 lat.

[

SKLEP

]